dzisiaj jest: 21 sierpnia 2018. imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
wersja polska 
Aktualności
Wyniki VIII Przeglądu Pieśni Maryjnych i o Matce – Wielgomłyny 2018

WYNIKI VIII PRZEGLĄDU PIEŚNI MARYJNYCH I O MATCE
WIELGOMŁYNY 2018

zorganizowanego w dniu 15 maja 2018r.
w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wielgomłynach

Jury w składzie:
O. Leszek Wójcik – Przewodniczący
Damian Drogosz - Członek
Ewa Trzonkowska - Członek

Po wysłuchaniu 40 wykonawców komisja postanowiła przyznać następujące nagrody, wyróżnienia:

I. W grupie wiekowej – przedszkolaki:
I miejsce – PSP Wielgomłyny opiekun P. U. Urbańska
II miejsce – PSP Wielgomłyny opiekun P. J. Podsadna
II miejsce – PSP w Krzętowie – Nadia Wośko

II. W grupie wiekowej – szkół podstawowych
a) kl. I – III
Soliści:
I miejsce – Julia Kuś – ZSP w Stobiecku Szlacheckim
II miejsce – Weronika Walaszczyk – ZSP w Stobiecku Szlacheckim
III miejsce – Aleksandra Zięba – ZSP w Stobiecku Szlacheckim

Wyróżnienie:
Daria Piekarska – PSP w Krzętowie

b) kl. IV – VII
Soliści:

I miejsce – Nikola Kardas – PSP Wielgomłyny
II miejsce – Julita Kot – PSP Zagórze
III miejsce – Dominika Dąbrowska – ZSP w Chrzanowicach
III miejsce – Julia Waligóra – MDK Radomsko

Wyróżnienie za interpretację piosenki ,,Jak dobrze Mamo” – Julia Michalska ZSP w Chrzanowicach

Zespoły:
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Zespół PSP Krzętów
II miejsce – Zespół PSP Wielgomłyny opiekun P. Katarzyna Bień, O. Dominik Słabik
III miejsce – Zespół PSP Wielgomłyny opiekun P. A. Nowak, P. M. Dyktyńska

Wyróżnienie za piosenkę autorską: Zespół ,,Tacy nie inni” MDK Radomsko  – za piosenkę ,,W sercu mym na zawsze pozostaniesz”

III. W grupie wiekowej – młodzież gimnazjalna
Soliści:

I miejsce – Michał Makowski– Dziepółć
I miejsce – Zuzanna Woldan – Dziepółć
II miejsce – Alicja Świtoń – PG Wielgomłyny

IV. W grupie wiekowej – młodzież ponadgimnazjalna
I miejsce – Zespół I LO Radomsko
II miejsce – Natalia Nowak, Joanna Krupa ZSDiOŚ Radomsko
III miejsce – Jakub Rusajczyk ZSDiOŚ Radomsko

V. W kategorii – dorośli:
Dorośli soliści:
I miejsce – Elżbieta Jóźwiak
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – Sabina Dziadkiewicz

VI. Chóry:
I miejsce – Chór ,,Złota nutka” – MDK Radomsko
II miejsce – Chór Klubu Seniora – Kobiele Wielkie

VII. Zespół rodzinny:
I miejsce – Teresa Nowak, Zdzisław Nowak - Dziepółć

VIII. Zespoły wokalno – instrumentalne:
I miejsce – Grupa wokalno – instrumentalna RUTW ,,Wiem więcej” ,,Apassionata”

IX. Zespoły śpiewacze / ludowe:
I miejsce – SKK – Zespół ludowy ,,Od A Do Z” – Kietlin

X. GRAND PRIX:
Karolina Łuszczyna - Nowicka

XI. Nagroda specjalna – nie przyznano

Wszystkich uczestników, którzy zajęli I miejsca oraz Zespół ,,Tacy nie inni” z MDK Radomsko, zapraszamy do występu podczas Koncertu Laureatów w dniu 25.05.2018r. Prosimy o potwierdzenie przybycia.
« powrót